Baron: Przeczytaliśmy dobrze tor na obchodzie

sports news

Trener Fogo Unii Leszno Piotr Baron nie ukrywał zaskoczenia po wysokim zwycięstwie swoich podopiecznych w Częstochowie z miejscowym forBET Włókniarzem 59:31 w zaległym spotkaniu PGE Ekstraligi.

Niepokonane w dotychczasowych pięciu meczach „Byki” umocniły się w ten sposób na prowadzeniu w tabeli.

– Rzeczywiście nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Oczywiście przyjechaliśmy do Częstochowy po dwa punkty. Jednak bardziej liczyliśmy na wygraną na styku. W założeniach myśleliśmy raczej o różnicy na poziomie około dwóch punktów – wyznał Baron w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Przeczytaliśmy dobrze tor na obchodzie i jak się okazuje, trafiliśmy bardzo dobrze w przełożenia i pewnie stąd ten wynik. To z pewnością był nasz klucz do sukcesu – podkreślił szkoleniowiec mistrzów Polski.

– Drugi ważnym elementem była również bardzo dobra komunikacja między zawodnikami w parku maszyn. Cały czas płynęły do nas informacje, jakie korekty są wprowadzane do motocykli. To wszystko powodowało, że z biegu na bieg było coraz lepiej – dodał Baron.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.