Jóźwiak zamienił Suwałki na Płock

sports news

Marek Jóźwiak został nowym dyrektorem sportowym Wisły Płock – poinformował klub z Mazowsza na swojej oficjalnej stronie.

Były reprezentant Polski podpisał z popularnymi “Nafciarzami” roczną umowę.

Jóźwiak jako piłkarz występował głównie w Legii Warszawa, w której barwach uczestniczył w Lidze Mistrzów, trzykrotnie zostając mistrzem Polski. Czterokrotnie zdobył także Puchar Polski, dwukrotnie Superpuchar Polski, a raz Pucharu Ligi. Dodatkowo czternaście razy zagrał w reprezentacji Polski.

Nowy dyrektor sportowy “Nafciarzy” po zakończeniu kariery był skautem. W latach 2011-2013 pełnił funkcję dyrektora sportowego Legii, następnie w latach 2015-2016 taką samą funkcję pełnił w Lechii Gdańsk. W ostatnich miesiącach pracował jako doradca zarządu ds. sportowych Wigier Suwałki, które ostatecznie utrzymały się w Fortuna 1. Lidze.

(za wisla-plock.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…