Bartłomiej Frasik przedłużył kontrakt ze Śląskiem

sports news

Bramkarz Śląska Wrocław, Bartłomiej Frasik, złożył w poniedziałek podpis pod nową umową. Jego kontrakt został przedłużony do końca czerwca 2023 roku.

Frasik pierwsze, piłkarskie kroki stawiał w Krakowie, w barwach Hutnika Nowa Huta oraz Progresu Kraków. Do Wrocławia przeniósł się latem 2018 roku. Regularnie uczestniczył w zajęciach pierwszego zespołu, a sezon 2018/19 zakończył zdobyciem tytułu wicemistrza Polski CLJ U18. W styczniu tego roku, wziął udział w obozie przygotowawczym drużyny Vitezslava Lavicki w cypryjskiej Ayia Napie.

W obecnym sezonie, niespełna 19-letni golkiper, zaliczał występy w trzecioligowych rezerwach Śląska, które wywalczyły awans na szczebel centralny.

– Bartek, dobrze pracuje, jest sumienny i jeśli zachowa taką postawę, to wszystko stoi przed nim otworem. Cenię go za to, że w wieku 18 lat, kiedy niektórzy nie mogą odnaleźć się w seniorskiej piłce albo już spoczywają na laurach, on jest bardzo świadomy, ma w sobie dużo pokory i solidnie wykonuje pracę na treningach – powiedział trener bramkarzy Śląska Krzysztof Osiński.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.