Bayern Monachium wypożyczył obrońcę

sports news

Lars Lukas Mai przeniesie się, na zasadzie rocznego wypożyczenia, z Bayernu Monachium do drugoligowego SV Darmstadt – poinformował klub.

Środkowy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie 26 spotkań w drugiej drużynie Bayernu. 20-latek nie wystąpił w pierwszym zespole Bayernu od sezonu 2017/18. Jeszcze przed wypożyczeniem, obrońca podpisał nową umowę, która wiąże go z klubem z Monachium do 2023 roku.

– Cieszę się, że SV Darmstadt daje mi możliwość udowodnienia swojej wartości. Liczę, że w drugiej Bundeslidze będę mógł się rozwinąć. To świetnie zarządzany zespół. Rozmowy były prowadzone sprawnie, więc nie wahałem się przed podjęciem decyzji. Nie mogę się doczekać startu rozgrywek – powiedział Mai w rozmowie z oficjalną stroną Darmstadt.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.