Iversen: Każdy ma swój reżim treningowy

sports news

– W tym roku spędziłem wiele czasu na rowerze górskim. Byłem skupiony na zdrowiu i nie robieniu niczego głupiego – wyznał Niels-Kristian Iversen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Indywidualny mistrz Danii z większą ostrożnością przygotowuje się do nowego sezonu, mając na względzie poważny uraz ramienia sprzed dwóch lat.

– Tej zimy przylgnąłem do roweru, dużo biegałem oraz rehabilitowałem ramię, aby je wzmocnić. Jestem całkiem zadowolony z mojej obecnej formy – podkreślił Skandynaw.

– Każdy ma swój reżim treningowy, swoje sposoby, aby się dobrze przygotować. Każdy w tych czasach mocno trenuje i z pewnością w ostatnich kilku latach mocno się to poprawiło. Nie widać nikogo, kto nie byłby w formie fizycznej – stwierdził popularny „PUK”.

– Nie mogę powiedzieć, że robię więcej od innych. Po prostu ciężko trenuję i wiem to. Wiem, że jestem w formie, a to dla mnie i moich przygotowań bardzo ważne – podsumował Niels-Kristian Iversen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.