Bergier: To dla nas duża szansa

sports news

Sebastian Bergier podchodzi z dużym optymizmem do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy, które nastąpi w ostatni weekend maja.

– Widać, co robimy dobrze, a nad czym jeszcze musimy pracować – wyznał 20-letni napastnik w rozmowie z oficjalnym serwisem Śląska Wrocław po wewnętrznym sparingu.

– Musimy sobie radzić takimi grami, to już nasza druga w ostatnim czasie. Wiadomo, trochę inaczej gra się przeciw innej drużynie, ale takie spotkania wewnątrz zespołu również bardzo się przydają, dostarczają materiału do analizy – podkreślił Bergier.

– Na pewno ten okres to okazja, by się pokazać. Trzeba dać z siebie wszystko, zwłaszcza młodzi zawodnicy, bo to dla nas duża szansa. Jest wiele meczów w krótkim odstępie czasu i jeśli będziemy ciężko pracować oraz pokazywać się z dobrej strony, możemy liczyć na swoje minuty – stwierdził 20-latek.

– Zdaje sobie sprawę, że popełniałem błędy. Miałem parę niepotrzebnych strat, powinienem lepiej trzymać piłkę przy sobie. Cieszę się, że coraz lepiej udaje mi się funkcjonować na boku pomocy. To dla mnie dobra alternatywa – dodał Bergier.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.