Kaan Kurt przyciągnął uwagę Arsenalu i Chelsea

sports news

Kaan Kurt przyciągnął uwagę Arsenalu oraz Chelsea – donosi brytyjski dziennik „The Sun”.

Zaledwie osiemnastoletni prawy obrońca broni barw Borussii Moenchengladbach. W zespołach młodzieżowych „Źrebaków” zaliczył w sumie 25 spotkań.

Kurt ma na swoim koncie dwadzieścia występów w pięciu kategoriach kadry juniorów Niemiec. Debiutował w narodowym trykocie zespołu U-15 jako czternastolatek. Nie zdobył żadnej bramki.

Obiekt zainteresowania „Kanonierów” i „The Blues” zaliczył także trzy spotkania w reprezentacji Turcji U-17.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama