Bernardo Silva zawieszony za wpis na Twitterze

sports news

Bernardo Silva został zawieszony na jeden mecz – poinformowano na oficjalnej stronie Manchesteru Cit. To kara za wpis o charakterze rasistowskim na Twitterze.

Zawodnik mistrzów Anglii zamieścił wpis, który miał być żartem. Portugalczyk zestawił zdjęcie młodego Benjamina Mendy’ego z obrazkiem animowanej postaci, czekoladowej maskotki znanej z reklam hiszpańskich słodyczy.

Jego klubowy kolega nie obraził się, ale wpis wywołał w Anglii dużą dyskusję. Organizacje, zajmujące się przejawami dyskryminacji na tle rasowym domagały się ukarania piłkarza.

Ostatecznie angielska federacja zawiesiła Bernardo Silvę na jeden mecz. Nie zagra on w spotkaniu z Chelsea FC. Dodatkowo musi zapłacić jeszcze 50 tysięcy funtów. Czeka go również kurs edukacyjny z zakresu tolerancji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.