Betard Sparta zatrzymała na dziewiąty rok Woffindena

sports news

Tai Woffinden zostaje w Betard Sparcie Wrocław na kolejny rok – poinformowali wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata spędzi już dziewiąty sezon w stolicy Dolnego Śląska.

Brytyjczyk zakończył 2019 rok z dorobkiem 151 punktów i ośmiu bonusów, co dało mu ósmą pozycję na liście klasyfikacyjnej najlepszej żużlowej ligi świata. W trakcie sezonu ogłosił, że zrezygnuje ze startów w innych ligach zagranicznych.

– Tai w ten sposób zadeklarował, że w 2020 roku wyznacza sobie dwa cele sportowe, na których chce się skupić w stu procentach. To walka o Drużynowe Mistrzostwo Polski z Betard Spartą Wrocław, oraz o czwarty indywidualny tytuł mistrza świata – podkreślił Andrzej Rusko.

– Tai to jeden z naszych liderów, wielka osobowość, świetny sportowiec i niezwykle ważna postać w naszej drużynie. Jego postawa mobilizuje kolegów i porywa wrocławskich kibiców, jest też wzorem dla młodych zawodników. Wrocław i WTS traktuje nadzwyczajnie, stąd nasza dalsza współpraca chyba nikogo nie powinna dziwić – dodał Rusko.

(za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.