Birkemose: Pragnę zostać mistrzem świata

sports news

Marcus Birkemose nie ukrywa podekscytowania podpisaniem kontraktu z Truly.work Stalą Gorzów. Zaledwie szesnastoletni Duńczyk związał się pięcioletnią umową, obowiązującą do końca sezonu 2024.

– Cieszę się, że dołączyłem do tej drużyny. W zbliżającym się sezonie chcę dać z siebie wszystko i jak najbardziej się rozwijać, natomiast w przyszłości pragnę zostać mistrzem świata jako zawodnik Stali Gorzów – podkreślił Birkemose po złożeniu stosownych podpisów pod kontraktem.

Ekipa z północnej części Ziemi Lubuskiej ma już pięciu seniorów na przyszłoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Ważne umowy posiadają Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak, Krzysztof Kasprzak oraz Duńczycy Anders Thomsen i Niels Kristian Iversen.

Truly.work Stal Gorzów ukończyła sezon 2019 na siódmej lokacie w tabeli PGE Ekstraligi. Podopieczni Stanisława Chomskiego w barażowym dwumeczu dwukrotnie rozbili pierwszoligową Ostrovię i zachowali miejsce w elicie.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…