Stolarczyk: Rzeczywistości nie oszukamy

sports news

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk stawia przed swoimi podopiecznymi jasny cel na poniedziałkową konfrontację z Rakowem Częstochowa w ostatnim spotkaniu 14. kolejki PKO Ekstraklasy.

„Biała Gwiazda” po klęsce 0:7 w Warszawie z Legią spadła do strefy spadkowej tabeli.

– To był duży wstrząs dla wszystkich. Porozmawialiśmy w szatni o przyczynach tej porażki i nie ukrywam, że czekam na to, jak zareagujemy jako zespół w Bełchatowie. To będzie kluczowa sprawa. Takie coś jak mecz z Legią nie powinno się wydarzyć, ale życie pokazuje, że takie spotkania niestety mają miejsce – wyznał Stolarczyk dla oficjalnego serwisu trzynastokrotnych mistrzów Polski.

– Nie chcę zdradzać za wiele od kuchni, ale ważne dla mnie są wnioski i reakcja zespołu. To jest najważniejszy element. Złość, którą mamy w sobie chciałbym, żeby przelała się na poniedziałkowy mecz – podkreślił opiekun „Białej Gwiazdy”.

– Ważne w tym momencie jest każde spotkanie. Wiemy gdzie jesteśmy w tabeli, rzeczywistości nie oszukamy. Nas najbliżsi rywale na pewno są niebezpiecznym przeciwnikiem. Raków jest zespołem, który gra w innym systemie, potrafił zapunktować chociażby ze Śląskiem. Posiada swoje mocne strony, między innymi silnego napastnika oraz Tomasa Petraska, który stwarza duże zagrożenie przy stałych fragmentach gry. My mamy jednak swoje argumenty i będziemy chcieli je pokazać – dodał Stolarczyk.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.