Boateng: Nadal mogę grać w najlepszych klubach

sports news

Kevin-Prince Boateng jest przekonany, że nadal poradziłby sobie w dużym zespole pokroju AC Milan, do którego ma wyjątkowy sentyment.

– Zagrałem wiele spotkań w karierze, ale kibice wciąż najbardziej pamiętają mojego gola strzelonego Barcelonie oraz hat-trick przeciwko Lecce – wyznał Boateng w rozmowie udzielonej „Sportweek”.

– Nadal mogę grać w najlepszych klubach na świecie. W niektóre dni jestem zmęczony, w inne nie mam w ogóle ochoty grać, ale jestem teraz silniejszy mentalnie – zapewnia zawodnik Besiktasu.

– Myślę, że nadal mogę grać na wysokim poziomie jeszcze przez dwa sezony. Potem będzie to jeszcze jeden lub trzy. To zależy od wielu rzeczy. Jeśli mógłbym wrócić do jakiegoś klubu, byłby to AC Milan, który zawsze będzie w moim sercu – dodał Boateng.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.