Bournemouth chce zatrzymać Ryana Frasera

sports news

Telewizja „Sky Sports” poinformowała, że Ryan Fraser może pozostać jednak w drużynie AFC Bournemouth. Klub zamierza przekonać zawodnika wysoką pensją.

Szkot ma ważny kontrakt na Vitality Stadium do końca tego sezonu. Media na Wyspach Brytyjskich już od dłuższego czasu informowały, że nie zostanie on przedłużony i 25-latek przeniesie się do innego klubu.

„Wisienki” zamierzają jednak walczyć o swojego zawodnika. Zaproponują mu nowy kontrakt ze znaczną podwyżką.

Na rozwój sytuacji czekają włodarze Liverpoolu. „The Reds” chcą podpisać z Fraserem wstępną umowę już zima, a na Anfield Road przeniósłby się po zakończeniu sezonu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.