Brosz: Potrzebujemy czasu i dobrych warunków do treningu

sports news

Piłkarze Górnika Zabrze w ramach przygotowań do meczu ligowego z Zagłębiem Sosnowiec udali się na trzydniowe zgrupowanie do Wodzisławia Śląskiego. Trener Marcin Brosz wytłumaczył, że były tam bardzo dobre warunki do pracy.

– To, czego obecnie najbardziej potrzebujemy, to czas i dobre warunki do treningu. Tutaj wszystkie boiska były do naszej dyspozycji, myślę, że wykorzystaliśmy ten czas optymalnie – powiedział Marcin Brosz, cytowany na oficjalnej stronie Górnika.

Zabrzanie w ramach jednostki treningowej rozegrali sparing z GKS-em Jastrzębie, który zakończył się remisem 1:1.

– Ten sparing stanowił cenną jednostkę treningową i był elementem przygotowań do meczu z Zagłębiem. We wtorek mieliśmy trzygodzinnym trening, jeszcze w środę przed meczem drużyna była na siłowni. Dlatego zdaję sobie sprawę, że fizycznie nie mogło być dobrze – podkreślał Brosz.

(za:gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.