Cztery kluby i Remy ukarani przez Komisję Ligi

sports news

Cztery kluby LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa, Cracovia, Pogoń Szczecin i Zagłębie Lubin oraz William Remy zostali ukarani przez Komisję Ligi.

Legia, Cracovia i Pogoń zostały ukarane za incydenty pirotechniczne na trybunach, które spowodowały opóźnienie w rozpoczęciu meczu lub doprowadziły do przerwy w grze podczas spotkań 22. kolejki Ekstraklasy.

Na Legię Legia nałożono karę finansową w wysokości 70 tysięcy złotych, karę zamknięcia trybuny północnej na jeden mecz w zawieszeniu na 6 miesięcy oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie.

Na Cracovię nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na jeden mecz Ekstraklasy.

Na Pogoń nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na jeden mecz w Ekstraklasie.

Zagłębie Lubin natomiast zostało ukarane za wzniecenie przez kibiców „Miedziowych” pożaru na trybunach. Na klub nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych oraz karę wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie.

William Remy z Legii Warszawa z kolei został zdyskwalifikowany na cztery mecze ligowe.

(za:ekstraklasa.org).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.