Brosz: Szkoda tych zmarnowanych sytuacji

sports news

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz nie krył niedosytu po remisie z Łódzkim Klubem Sportowym 1:1 (0:0) w niedzielnym meczu dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Czternastokrotni mistrzowie Polski po raz piąty w bieżących rozgrywkach podzieli się punktami z rywalami, umacniając się nieznacznie na jedenastej pozycji w tabeli.

– Jesteśmy dobrze przygotowani do spotkań, mamy swoje sytuacje i gramy do przodu – wyznał Brosz dla oficjalnego serwisu czternastokrotnych mistrzów Polski.

– Wiele jest takich sytuacji jak gdyby wyciętych z treningów, których nie zauważamy. Musimy bardziej się skoncentrować nad wykończeniem i skutecznością. Kluczem jest też gra na zero z tyłu – podkreślił opiekun zabrzan.

– Wystawiamy szóstkę defensywnych zawodników i dlatego tym większa szkoda, takiej straconej bramki, bo później musimy gonić wynik. Pewne rzeczy staramy się przewidzieć, ale nie wszystko nam wychodzi. Szkoda tych zmarnowanych sytuacji – dodał Brosz.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.