Brosz: Wiele jest jeszcze rzeczy do poprawy

sports news

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz starał się wyciągnąć pozytywne wnioski po remisie w Płocku z Wisłą 1:1 w ostatnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

– Na pewno bardziej nam się wszystkim podobała druga połowa, w której było większe tempo, były sytuacje i więcej się działo – podkreślił Brosz dla oficjalnego serwisu klubu z Mazowsza.

– Ten mecz mógł się skończyć każdym rezultatem, ale jest podział punktów. Wiele jest jeszcze rzeczy do poprawy – przyznał opiekun czternastokrotnych mistrzów Polski.

– Na plus na pewno jest ilość strzałów oddanych na bramkę rywali. Chcielibyśmy, aby ten dorobek był dwucyfrowy, ale tutaj poprawa jest widoczna, biorąc pod uwagę fakt, że to był mecz wyjazdowy – kontynuował szkoleniowiec zabrzan.

– Wiele było ciekawych zagrań, stworzyliśmy kilka sytuacji, ale musimy szerzej myśleć o Górniku i przed nami jeszcze sporo pracy – podsumował Brosz.

(za twitter.com/WislaPlockSA)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB