Buffon bliski nowego kontraktu

sports news

Gianluigi Buffon jest coraz bliżej podpisania nowego kontraktu z Juventusem Turyn.

Rzadko zdarza się, by kluby przedłużały kontrakty z zawodnikami mającymi ponad 40 lat na karku. Tak się jednak stało w Milanie, gdy klub oferował nowe umowy Maldiniemu i Costacurcie i tak samo może się stać w Juventusie.

Kontrakt Buffona wygasa po zakończeniu przyszłego sezonu, kiedy to Buffon będzie miał 43 lata. Wszystko wskazuje na to, że Juventus przedłuży tę umowę o kolejny rok i Gigi nadal będzie zmiennikiem Wojciecha Szczęsnego.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.