Chirivella: Do gry wrócimy najszybciej w czerwcu

sports news

Pomocnik Liverpoolu – Pedro Chirivella wypowiedział się na temat obecnie panującej na świecie pandemii koronawirusa, która storpedowała rozgrywki piłkarskie na całym świecie.

– To sytuacja niecodzienna. Powiedziano nam, że będzie trenować indywidualnie do połowy maja. Następnie odbędziemy trzy lub cztery tygodnie treningów z drużyną i potem być może wrócimy do meczów ligowych – przyznał Chirivella.

– Musimy robić to krok po kroku, inaczej nie będzie miało to sensu. Mam nadzieję, że sytuacja niedługo się uspokoi i będziemy mogli wrócić do normalności – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.