Bundesliga wróci 9. maja?

sports news

Premierzy Bawarii oraz Nadrenii Północnej-Westfalii oświadczyli, że powrót rozgrywek Bundesligi jest możliwy najwcześniej 9. maja.

Markus Soeder oraz Armin Laschet wzięli udział w wideokonferencji z Bildem.

– Warunkiem jest dobrze przemyślana koncepcja. To, co przedstawiła Niemiecka Liga Piłkarska (DFL), pokazuje, że istnieją środki ochronne. Mogę sobie wyobrazić, że będziemy mogli wrócić na boiska, ale bez udziału kibiców – powiedział Laschet.

Soeder przyznał, że byłby to „spacer po linie”. – Musimy bardzo uważać, aby nie przesadzić i nie być lekkomyślnym. Nawet mecze bez kibiców to „spacer po linie”. Jednak jest to możliwe, że najwcześniej od 9. maja będziemy mogli wznowić rozgrywki – dodał Soeder.

Rozgrywki w Bundeslidze zostały zawieszone 12. marca, jednak piłkarze powrócili już do treningów w małych grupach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.