Burić piłkarzem Hapoelu Haifa

sports news

Jasmin Burić podpisał dwuletni kontrakt z izraelskim Hapoelem Haifa. Umowa może zostać przedłużona o kolejny sezon.

Bośniak przez ostatnie dziesięć lat był zawodnikiem Lecha Poznań. W „Kolejorzu” postanowiono jednak przebudować kadrę i umowa golkipera nie została przedłużona.

Burić jako wolny zawodnik podpisał duwletnią umowę z Hapoelem Haifa. Będzie to jego drugi zagraniczny klub. Zanim trafił do Polski, grał w ojczyźnie w NK Celik i Celik Zenica.

Hapel Haifa to siódma drużyna izraelskiej ekstraklasy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.