Mamrot: Chcemy wzmocnić zespół

sports news

Trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot w rozmowie z klubową stroną zapowiedział, że przed nowym sezonem zespół musi zostać wzmocniony.

– Przede wszystkim chcę wzmocnić zespół. Wszyscy wiedzieli, że wiosną brakowało nam napastnika gwarantującego kilkanaście bramek w sezonie – powiedział Ireneusz Mamrot.

– Kiedy w drugiej połowie rundy jesiennej z formą wystrzelił Karol Świderski, to nacieszyliśmy się nim zaledwie kilka tygodni, bo w styczniu zawodnik siedział już w samolocie do Salonik. Takie są jednak realia polskiej piłki. Potrzeba nam typowego egzekutora, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie będzie to proste zadanie – dodał szkoleniowiec Jagiellonii.

Szkoleniowiec przyznał, że oprócz napastnika, chce pozyskać również skrzydłowego.

– Do września chcemy sprowadzić trzech, czterech zawodników – zapowiedział Mamrot.

(za:jagiellonia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…