Burmistrz Eindhoven przeciwko wznowieniu rozgrywek

sports news

We wtorek Królewski Holenderski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że planuje wznowienie rozgrywek Eredivisie w połowie czerwca. Według federacji mecze miałyby być rozgrywane bez udziału publiczności.

Przeciwny takiemu scenariuszowi jest burmistrz Eindhoven, John Jorritsma.

– Jeśli kibice nie wejdą na stadion, to spotkają się w mieście, żeby razem oglądać mecze. Przecież w ten sposób dojdzie do sytuacji, której wszyscy chcemy uniknąć. Nie sądzę, żebym tylko ja miał takie zdanie. Uważam, że inni burmistrzowie również mnie poprą – powiedział Jorritsma.

Mający swoją siedzibę w Eindhoven klub PSV, wyraził wcześniej wolę, aby sezon został zakończony i żeby latem nie było już żadnych meczów. Pomysł ten poparli działacze Ajaksu Amsterdam i AZ Alkmaar, ale po wideokonferencji między klubami, uznano, że należy trzymać się wytycznych UEFA i dokończyć tegoroczne rozgrywki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.