Busuladzić rozstał się z Arką

sports news

Arka Gdynia rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Azerem Busuladziciem – poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie.

Bośniak debiutował w ekipie znad Bałtyku spotkaniem z Jagiellonią Białystok, które odbyło się 19 lipca 2019 roku. Zawodnik z Bałkanów łącznie zagrał w czternastu meczach.

Wychowanek Vejle BK w swojej dotychczasowej karierze bronił również barw Odense Boldklub, Dinama Bukareszt oraz Atromitosu Ateny.

Arka Gdynia po rundzie jesiennej znajduje się tuż nad strefą spadkową tabeli PKO Ekstraklasy.

(za arka.gdynia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.