Reprezentant Niemiec zamknął kadrę „Gwiazd”

sports news

Michael Haertel został zawodnikiem King’s Lynn Stars – poinformował klub z SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

Reprezentant Niemiec jest już siódmym żużlowcem, który zdecydował się związać z „Gwiazdami” na kolejny rok, zamykając tym samym kadrę ekipy z hrabstwa Norfolk.

Wcześniej stosowne umowy parafowali również jego rodak Erik Riss, Brytyjczycy Craig Cook, Robert Lambert i Lewis Kerr, Australijczyk Ty Proctor oraz Duńczyk Thomas Jorgensen.

Haertel na Wyspach Brytyjskich bronił dotychczas barw jedynie Ipswich Witches, kiedy jeszcze popularne „Wiedźmy” rywalizowały na poziomie niższej Championship. „Gwiazdy” będą dla Niemca dopiero drugim angielskim klubem w karierze.

(za kingslynn-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.