Cabaye: To dziwny moment w mojej karierze

Wyraźnie niezadowolony ze swej roli w zespole PSG jest Yohan Cabaye. Francuz w rozmowie z Canal Football Club przyznał, że intensywnie myśli o swojej przyszłości na Parc des Princes.

Sprowadzony do Paryża zimą ubiegłego roku z Newcastle Cabaye miał być kluczową postacią PSG. Tak się jednak nie stało i od początku obecnego sezonu reprezentant Francji wystąpił w pierwszym składzie swojego zespołu tylko 18 razy. Najczęściej jest rezerwowym, co w kontekście walki o miejsce na przyszłorocznym EURO wcale mu nie odpowiada.

“To dziwny moment w mojej karierze. Nigdy czegoś takiego nie przeżywałem. Trzeba się z tym pogodzić, ale także próbować coś zmienić” – powiedział Cabaye.

“Ta sytuacja jest dla mnie niezwykle istotna, bo chcę grać na EURO 2016. Muszę porozmawiać z trenerem reprezentacji oraz moimi przedstawicielami, by wspólnie zastanowić się co byłoby dla mnie najlepsze” – dodał.

28-letni Yohan Cabaye wystąpił jak dotąd w 37 meczach Trójkolorowych, debiutując w 2010 roku. Pomocnik przed PSG reprezentował barwy Newcastle oraz Lille.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…