Cambuur – Dordrecht – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Cambuur – Dordrecht. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 11. dzień października, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Cambuur pokona u siebie Dordrecht różnicą przynajmniej trzech bramek.

Gospodarze zajmują trzecie miejsce w tabeli i od początku sezonu, włączyli się do walki o awans do Eredivisie. Ostatnio wygrali dwa mecze z rzędu i dziś staną przed szansą na zgarnięcie kolejnego zwycięstwa.

Jako, że za rywala mają drużynę z końca stawki (2. od końca), to spodziewamy się, że ekipa z Leeuwarden na luzie wygra i pokryje handicap 0:2. Bukmacherzy poobniżali kursy we wszystkich overowych rynkach, ale handicapów na razie nie tknęli, dlatego zamierzamy z tego skorzystać.

Czy Cambuur stać na wygraną np 3:0? Oczywiście! Ostatnio pokonali i to na wyjeździe ostatni w tabeli Helmond 5:1, więc pokrycie handicapu 0:2, również nie powinno stanowić dla nich żadnego problemu.

Cambuur – Dordrecht, typ:  1 (handicap 0:2), kurs: 2.03.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…