Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Houston Texans – Jacksonville Jaguars i Cleveland Browns Indianapolis Colts. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 11. dzień października.

Wybraliśmy mecze wyłącznie z NFL, czyli ligi futbolu amerykańskiego w USA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.76. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Houston Texans – Jacksonville Jaguars, typ: 1

Texans są jedną z kilku drużyn, które jeszcze nie wygrały w tym sezonie żadnego meczu. Ostatnio z pracą w Houston pożegnał się trener Bill O’Brien, którego wielu zawodników wręcz nienawidziło. Teraz, kiedy przyszedł czas ulgi, jesteśmy przekonani, że cała drużyna zagra na 100 procent, a to powinno wystarczyć, do pokonania bardzo słabych Jaguars.

Cleveland Browns – Indianapolis Colts, typ: 1

Jest to chyba jedno z ciekawszych spotkań tej niedzieli w NFL. My stawiamy na Browns, którzy z nowym trenerem, o swojsko brzmiącym nazwisku (Kevin Stefanski) grają świetny futbol zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Colts grają nierówno i dziś naszym zdaniem nie mają wielkich szans w starciu z ekipą z Ohio.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…