Championship: Charlton uratował remis

Charlton Athletic zremisował na własnym stadionie z Fulham 2:2 w spotkaniu dziesiątej kolejki drugiej ligi angielskiej. Gospodarze przegrywali do 81. minuty meczu, ale zdołali strzelić dwa gole.

Pierwszą bramkę dla Fulham zdobył Ryan Tunnicliffe w 32. minucie meczu. Dla 22-letniego pomocnika było to pierwsze trafienie w barwach „The Cottagers”. Ten sam zawodnik czternaście minut po przerwie zaliczył asystę, a bramkarza rywali pokonał Ross McCormack.

Gospodarze grali jednak do końca Najpierw w 81. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Johnnie Jackson, a wynik na 2:2 ustalił w doliczonym czasie gry, Jordan Cousins.

Charlton w bieżących rozgrywkach Championship wygrał dwa mecze. Ostatni raz piłkarze Guy’a Luzona pokonali rywali 22 sierpnia. Klub z The Valley zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli. Fulham ma o dwa punkty więcej i jest trzynaste. Liderem jest Brighton & Hove Albion.