Championship: Napastnik Leicester zagra w Cardiff

Tom Lawrence został wypożyczony z Leicester City do Cardiff City – ogłoszono na stronie internetowej walijskiego klubu. 22-latek będzie bronił barw “The Bluebirds” do końca sezonu.

Środkowy napastnik jest piłkarzem Leicester City od września 2014 roku. Z zespołu “Lisów” był wypożyczany do Rotherham United i Blackburn Rovers.

W bieżącym sezonie Walijczyk rozegrał w drużynie Rovers 21 meczów w drugiej klasie rozgrywkowej. Zdobył w nich dwa gole i zaliczył dwie asysty.

To trzeci zawodnik, który zimą wzmocnił Cardiff City. Do drużyny prowadzonej przez Russela Slade’a dołączyli również Kenneth Zohore i Lex Immers.

Lawrence ma na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Walii. W drużynie narodowej zadebiutował w październiku ubiegłego roku.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…