Chicago Bears – Minnesota Vikings – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Chicago Bears – Minnesota Vikings. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 16. dzień listopada, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Minnesota Vikings pokona na wyjeździe Chicago Bears przynajmniej czterema punktami.

Naszym zdaniem ekipa z Minneapolis ma lepszą ofensywę i defensywę.  Do tego ma gracza, który robi różnicę, czyli Dalvina Cooka. Ten runningback niemalże w pojedynkę wygrał dla Vikings dwa ostatnie spotkania i uważamy, że dziś również napsuje sporo krwi obronie Bears.

Chicago w ofensywie kompletnie sobie nie radzi. Ich quarterback Nick Foles, nie może znaleźć wspólnego języka z kolegami.

Uważamy, że Vikings przerwą dziś serię czterech przegranych meczów z rzędu z ekipą z Wietrznego Miasta. Stawiamy, że Minnesota wygra i pokryje handicap -3.5 pkt.

Chicago Bears – Minnesota Vikings, typ:  2 (-3.5 pkt) , kurs: 1.99.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…