Chicago Bears – Tampa Bay Buccaneers – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Chicago Bears – Tampa Bay Buccaneers. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 8. dzień października, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Tampa Bay Buccaneers wygrają na wyjeździe z Chicago Bears przynajmniej czterema punktami, czyli pokryją handicap -3 pkt.

Jest to rewanż za Super Bowl z 2018 roku, w którym – co ciekawe – nie grała żadna z tych drużyn. Jednak wówczas na przeciw siebie stanęli rozgrywający Tom Brady (wtedy Patriots dziś Buccaneers) i Nick Foles (wówczas Eagles, obecnie Bears).

W Super Bowl 52 lepsi okazali się Eagles, którzy sprawili ogromną sensację, pokonując faworyzowanych graczy z Bostonu. Foles został wtedy MVP finałowego spotkania, a Brady płakał po meczu jak dziecko.

Dziś lepszy skład, lepszego trenera i oczywiście lepszego quarterbacka mają gracze z Florydy. Naszym zdaniem Tampa spokojnie wygra dzisiejszy pojedynek i bez żadnych problemów pokryje handicap -3 pkt.

Chicago Bears – Tampa Bay Buccaneers, typ:  2 (-3 pkt), kurs: 1.80.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”