Chorwacja – Czechy – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Chorwacja – Czechy. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 18. dzień czerwca, wybraliśmy z Euro 2020Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu Chorwacji z Czechami padną przynajmniej trzy bramki.

Chorwacji mają nóż na gardle. Po porażce z Anglią, ewentualna strata punktów w dzisiejszym starciu, może ich kosztować odpadnięcie z turnieju. A przecież oczekiwania były inne…

Czesi natomiast po wygranej ze Szkocją, są w naprawdę dobrej pozycji. Każdy zdobyty punkt, przybliży ich do wyjścia z grupy.

Uważamy, że Chorwaci rzucą się do ataku od pierwszych minut. Albo uda im się sforsować obronę Czechów i strzelić kilka bramek, albo nadzieją się na kontry i to rywal będzie ich punktował.

Tak czy inaczej liczymy dziś na przynajmniej trzy bramki, a odważnym polecamy zagrać nawet na powyżej 3.5 gola, po kursie 4.35 – powinno wejść.

Chorwacja – Czechy, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.30.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”