Cielemęcki: To był dla mnie wyjątkowy mecz

sports news

– Mimo, że to był dla mnie wyjątkowy mecz, to potraktowałem go jak każdy inny. To samo skupienie na murawie, do tego dobra zabawa i praca – powiedział po meczu z Lechią, debiutujący w lidze zawodnik Legii Warszawa, Radosław Cielemęcki.

– O tym, że zadebiutuję dowiedziałem się dwa dni przed meczem. Byłem wtedy bardzo szczęśliwy. Na taki moment czeka się całe życie – dodał.

– Czułem się bardzo dobrze na boisku. Myślę, że to był udany debiut, ale przytrafiły mi się błędy, które przeanalizuję. Drużyna wyglądała bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z tego remisu, chociaż wiem, że mogliśmy śmiało pokusić się o zwycięstwo – zakończył pomocnik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.