Cieślak: Będzie to jakaś nowa przygoda

sports news

– Na razie mamy plażę. Czekamy, aż zawodnicy skończą kwarantannę i w poniedziałek wszyscy przejdziemy testy na koronawirusa – wyznał Marek Cieślak w obszernej rozmowie z oficjalnym serwisem RMF FM.

Selekcjoner reprezentacji Polski oraz opiekun częstochowskiego Włókniarza podchodzi do zbliżającego się nowego sezonu PGE Ekstraligi z dużym spokojem.

– Będzie to jakaś nowa przygoda. W takich warunkach nigdy nie rozgrywaliśmy meczów. Zobaczymy, jak do w praktyce będzie wszystko dokładnie wyglądało i jak będziemy radzili sobie z tymi obostrzeniami i z brakiem publiczności oraz ograniczoną liczbą mechaników – stwierdził szkoleniowiec “Lwów”.

– 15 tysięcy krzyczącej i dopingującej publiczności podnosi adrenalinę. Będzie trochę jak na treningu, a to powoduje, że pierwszy czy drugi start można przespać. Musimy się więc sami jakoś zmotywować – stwierdził opiekun czterokrotnych mistrzów Polski.

– Człowiek musiałby się wszystkiego w życiu bać. Różne choroby chodzą po starszych ludziach. Wielu moich kolegów już nie żyje albo są w złym stanie zdrowotnym. Ja nie mogę narzekać. Jestem dobrze wytrenowany. Codziennie jeżdżę po 70 kilometrów. Jazda na rowerze to wspaniały sposób na utrzymanie kondycji – podsumował Cieślak.

(za rmf24.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.