Maitland-Niles nie jest w planach Artety. Chętny AC Milan

sports news

Ainsley Maitland-Niles nie jest planach menedżera Arsenalu Mikela Artety i zmieni latem otoczenie. Zainteresowanie zawodnikiem wykazuje AC Milan – donosi brytyjski “Star on Sunday”.

“Rossonerich” już kilka tygodni temu powiązano z prawym obrońcą, postrzeganym jako alternatywa dla Davide Calabrii.

23-letni Maitland-Niles jest wszechstronnym piłkarzem i może także odgrywać bardziej zaawansowaną rolę jako środkowy pomocnik, a w razie potrzeby jako lewy obrońca.

Wychowanek “Kanonierów” w koszulce macierzystej drużyny zaliczył dotychczas 91 spotkań, w których strzelił trzy gole. Na swoim koncie ma również 38 występów w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Anglii. Zdobył w nich cztery bramki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.