Cieślak: Smektała i Kubera są bardzo sprawni

sports news

– Zimę trzeba przepracować, ale wszystko weryfikuje jazda na torze. Myślę, jednak, że nie będzie źle – wyznał Marek Cieślak w rozmowie z oficjalnym serwisem reprezentacji Polski.

Kadra „biało-czerwonych” zakończyła zgrupowanie w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich.

– Obóz udany. Założenia treningowe wykonane. Frekwencja nie była stuprocentowa. Część zawodników przysłała zwolnienia lekarskie, ale wiemy, że była konkretna przyczyna takiego stanu rzeczy. Z drugiej strony troszkę szkoda – podkreślił Cieślak.

– Szkoda mi, że nie mógł trenować z nami Patryk Dudek, bo to zawodnik z Grand Prix. Ale był z nami Maciek Janowski, Bartek Zmarzlik i Janusz Kołodziej byli z nami. Były zajęcia na biegówkach, bardzo dobrze zajęcia na hali, nasz psycholog też wykonał kawał dobrej pracy. Moim zdaniem to było udane zgrupowanie – stwierdził opiekun Włókniarza Częstochowa.

– Bardzo mi się podobało podejście do treningów juniorów z Leszna. Widać, że Smektała i Kubera są bardzo sprawni i bardzo zaangażowani w trening – komplementował młodych podopiecznych Marek Cieślak.

(za polskizuzel.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.