Kulenović: Musimy teraz wygrać w Poznaniu

sports news

Sandro Kulenović nie miał najlepszego dnia w meczu Legii Warszawa z Cracovią, zakończonym porażką mistrzów Polski u siebie 0:2.

Obrońcy tytułu mimo czwartej przegranej w sezonie zachowali pozycję wicelidera tabeli LOTTO Ekstraklasy.

– Na pewno nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Nie zagraliśmy najlepiej, ale to już za nami. Musimy zapomnieć o tym jak najszybciej i wygrać w Poznaniu z Lechem – wyznał Kulenovic dla oficjalnego serwisu Legii.

– Nie mam pretensji do nikogo. Takie dni się zdarzają. Musimy zapomnieć o tym jak najszybciej. Trener w szatni uświadomił nas, że takie dni muszą się zdarzyć – podkreślił podopieczny Ricardo Sa Pinto.

– On również był piłkarzem i wie, że tak bywa. Mieliśmy zagrać dobrze, ale nie daliśmy rady. Nic nie możemy teraz nic zrobić – kontynuował napastnik Legii.

– Zagrałem dopiero piętnasty mecz w seniorach, ale nigdy takiego. Chcę nabierać doświadczenia i pomagać drużynie – podsumował Kulenovic.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.