Czeski duet poprowadzi Chojniczankę

sports news

Chojniczankę w przyszłym sezonie rozgrywek Fortuna 1. Ligi poprowadzą Josef Petrik senior i jego syn Josef Petrik junior – poinformował pierwszoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

Włodarze klubu z Borów Tucholskich osiągnęli w sobotę porozumienie z czeskim duetem szkoleniowym.

Josef Petrik senior przez większość swojej kariery był związany ze Slovanem Liberec gdzie pracował jako pierwszy trener, asystent czy dyrektor skautingu. W tym okresie m.in. trzykrotnie zdobył mistrzostwo Czech. W europejskich pucharach dotarł do ćwierćfinału Pucharu UEFA i finału Pucharu Intertoto. W ostatnim czasie pracował w sztabie szkoleniowym zespołu MFK Frydek Mistek oraz FK Prepere.

Josef Petrik junior natomiast przez kilka lat grał na polskich boiskach w Pelikanie Łowicz, GKP Gorzów Wielkopolski i Pogoni Szczecin. Jako trener pracował razem z tatą w MFK Frydek Mistek i FK Prepere, a wcześniej także w FK Turnov.

Chojniczanka ukończyła sezon 2018/19 na dziesiątym miejscu w tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy.

(za mkschojniczanka.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.