Lambert: Potrafię się ścigać na tym poziomie

sports news

Robert Lambert wywalczył osiem punktów w Grand Prix Polski w Warszawie i po raz pierwszy w karierze dotarł do półfinału turnieju cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata.

– Muszę próbować być bardziej powtarzalny i stabilny. Potrafię się ścigać na tym poziomie – wyznał Lambert dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Miałem dobre występy w Speedway Of Nations, a Warszawa była tego potwierdzeniem. Przebicie się do półfinałów było fantastyczne, ale taki miałem cel na ten wieczór – podkreślił Brytyjczyk, który w jednym biegu pokonał Bartosza Zmarzlika, Fredrika Lindgrena oraz Jasona Doyle’a.

– Motocykl nie był aż taki szybki. Musiałem trzymać się krawężnika, aby ich powstrzymać i udało mi się to osiągnąć. Zrobiłem zwycięskie okrążenie i świetnie było spojrzeć do góry na cały zgromadzony i szalejący tłum. To było cudowne. Tłum był większy niż w Cardiff – zaznaczył Lambert.

– To było świetne doświadczenie ścigać się z takimi zawodnikami przy takiej publiczności. Jestem gotowy na najwyższy poziom jeśli chodzi o moją formę i motocykle. Reszta to tylko kwestia przełożeń i doświadczenia. Zbliża się dzień kiedy zacznę grać pierwszoplanowe role w cyklu – podsumował Brytyjczyk.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.