Damian Rasak: Brakuje mi przede wszystkim normalności

sports news

– Nie sądziłem, że to kiedyś to powiem, ale w obecnej sytuacji brakuje mi przede wszystkim normalności – powiedział pomocnik Wisły Płock, Damian Rasak, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Brakuje mi spotykania się ze znajomymi i rodziną, wyjść do kina, na basen, gdziekolwiek indziej. Tęsknię również za tradycyjnymi treningami z chłopakami, atmosfery szatni i przede wszystkim meczów ligowych. Nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek coś takiego jak obecnie, będzie miało miejsce. Mam nadzieję, że wszyscy to przetrwamy i jak najszybciej wrócimy właśnie do tej „normalności”, o której wspominałem – dodał wychowanek Elany Toruń.

– Z obecną sytuacją radzę sobie dobrze. Staram się zachowywać wszystkie środki ostrożności, przede wszystkim, gdy muszę wyjść z domu na zakupy, bądź załatwić jakąś konkretną sprawę. Nie chcę się odnosić do sytuacji koronawirusa na świecie, czy w Polsce, bo każdy widzi co się dzieje. To pokazuje nam, jak wirus może sparaliżować gospodarkę i wszystko inne – dodał pomocnik Nafciarzy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.