Darko Jevtić wraca do treningów

sports news

Lech Poznań poinformował, że Darko Jevtić wrócił do treningów. Pomocnik w ostatnim czasie leczył uraz, którego nabawił się w spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

Szwajcara zabrakło w dwóch ostatnich meczach z Legią Warszawa i Pogonią Szczecin. Będzie miał natomiast szanse zagrać przeciwko Zagłębiu Lubin.

Jevtić bierze udział w przygotowaniach do spotkania z „Miedziowymi”. Na razie trenuje jednak indywidualnie, a później dołączy do reszty kolegów.

Z całym zespołem ćwiczy Juliusz Letniowski, który jest do dyspozycji trenera Dariusza Żurawia na najbliższy ligowy mecz. Sztab medyczny Lecha Poznań jeszcze nie podjął decyzji co do reszty kontuzjowanych zawodników.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.