David De Gea odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z Manchesterem United

sports news

David De Gea może zostać sprzedany przez Manchester United. Bramkarz odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu złożoną przez „Czerwone Diabły” – donosi „The Sun”.

Obecna umowa hiszpańskiego golkipera obowiązuje do końca przyszłego sezonu. Od pewnego czasu spekuluje się, że bardzo mocno interesuje się nim Paris Saint-Germain.

Według brytyjskiego dziennika, reprezentant Hiszpanii odrzucił ostatnią propozycję złożoną przez klub z Old Trafford. Działacze „Czerwonych Diabłów” nie zaoferowali mu zarobków na poziomie 350 tysięcy funtów tygodniowo, a tyle oczkuje golkiper.

De Gea występuje w Manchesterze United od 2011 roku. W zakończonym sezonie wystąpił w 47 meczach we wszystkich rozgrywkach. Puścił w nich 63 goli i 10 razy zachował czyste konto.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.