„De Ligt powinien zostać na razie w Ajaksie”

sports news

Johnny Rep, były zawodnik Ajaksu Amsterdam przyznał w rozmowie z dziennikiem „AS”, że Matthijs de Ligt powinien zostać w holenderskim klubie jeszcze przynajmniej przez jeden sezon.

19-letni zawodnik jest jednym z najbardziej uzdolnionych graczy młodego pokolenia w Europie. Wzbudza zainteresowanie czołowych klubów ze Starego Kontynentu. Jest łączony m.in. z FC Barceloną, Juventusem FC, Manchesterem City i Manchesterem United.

Johnny Rep, były zawodnik Ajaksu Amsterdam uważa jednak, że de Light powinien póki co kontynuować swoją karierę w obecnym zespole. O transferze jego zdaniem najlepiej jakby pomyślał po kolejnym sezonie.

– To byłoby dla niego najlepsze rozwiązanie, gdyby rozegrał w Ajaksie jeszcze jeden pełny sezon. Ma 19 lat, jest kapitanem, nigdzie nie musi się spieszyć – powiedział Johnny Rep, który reprezentował barwy zespołu z Amsterdamu w latach 1970-1975.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.