Właściciele Manchesteru City chcą kupić klub w Indiach

sports news

The City Football Group’s, czyli właściciel m.in. Manchesteru City zamierza poszerzyć swoje portfolio o kolejnych klub. Tym razem są zainteresowani kupnem zespołu z Indii – poinformował portal „Goal.com”.

Transakcja miałaby zostać przeprowadzona w tym roku. Taki plan ma prezes Ferran Soriano, który podkreślił jednak, że wszyscy muszą uzbroić się w cierpliwość.

– Od dwóch lat śledzimy rynek w Indach i mogę powiedzieć, że jeszcze w tym roku zakończymy tutaj transakcję – wytłumaczy Soriano.

W ostatnim czasie The City Football Group (CFG) rozszerzyło swoje portfolio do siedmiu klubów, kupując chiński Sichuan Jiuniu.

Wcześniej zostało właścicielem: New York City (USA), Manchesteru City (Anglia), Melbourne City (Australia), Girony (Hiszpania), Atletico Torque (Urugwaj) oraz Yokohama F. Marinos (Japonia).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.