De Rossi podpisał roczny kontrakt z Boca Juniors

sports news

Daniele De Rossi podpisał roczny kontrakt z Boca Juniors – potwierdził klub z Buenos Aires na swojej oficjalnej stronie.

36-letni defensywny pomocnik przeniósł się do Argentyny po osiemnastu sezonach spędzonych w Romie. Wychowanek trzykrotnych mistrzów Włoch w koszulce macierzystej drużyny zaliczył w sumie 616 spotkań, w których strzelił 63 gole.

Daniele De Rossi ma na swoim koncie także 117 występów w narodowym trykocie „Squadra Azzurra”. Zdobył w nich 21 bramek.

Życiowym sukcesem nowego zawodnika Boca Juniors jest mistrzostwo świata z 2006 roku, wywalczone na stadionach w Niemczech. Ponadto dwukrotnie cieszył się z Pucharu Włoch i raz z krajowego Superpucharu. Osiągnięcia uzupełnia brązowy medal igrzysk olimpijskich z 2004 roku w Atenach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.