Dejewski: Zwycięstwem z Wisłą potwierdzimy wartość punktów zdobytych w Zabrzu

sports news

– Piłka lubi wymyślić różne scenariusze i też jestem tego przykładem – wyznał Tomasz Dejewski w rozmowie z oficjalnym serwisem Lecha Poznań.

24-letni obrońca po kilku tygodniach gry w rezerwach „Kolejorza” dostał szansę zaprezentowania się w pierwszym składzie i nie zmarnował takiej okazji.

– Ten sezon potwierdza, że nieszczęście jednego jest szczęściem drugiego. Korzystam na tym, że koledzy mieli kontuzje, ale mam nadzieję, że wrócą niedługo do zdrowia. Ja dam w tym czasie z siebie wszystko – zapewnia Dejewski.

– Ostatnio współpracuję z trenerem mentalnym, cenię sobie to bardzo i myślę, że dużo temu zawdzięczam. Sprawił, że kiedy przyszło zadebiutować mi w ekstraklasie, nie czułem wielkiej różnicy. Trzeba być z jednej strony gotowym na to, żeby się nie spalić – stwierdził podopieczny Dariusza Żurawia.

– Cieszę się, że te trzy mecze ligowe i spotkanie w Pucharze Polski wyglądały co najmniej solidnie. Nie było momentu, w którym bym zawiódł, uważam, że było nieźle. Zawsze są jednak rzeczy do poprawy. Ciężko się czegoś dokładnie w piłce spodziewać, człowiek musi wyjść na murawę i samemu się przekonać, jak to będzie. Nie można powiedzieć na przykład, że na sto procent ogramy Wisłę Kraków w sobotę, to boisko wszystko zweryfikuje. My możemy zrobić ze swojej strony tyle, żeby się jak najlepiej do tego starcia przygotować – podkreślił Dejewski.

– Chciałbym, żeby nasza postawa miała przełożenie na wyniki, bo wiemy, że oczekiwania są duże. Tak samo wygląda to z naszej strony. Mam nadzieję, że zwycięstwem z Wisłą Kraków potwierdzimy wartość punktów zdobytych w Zabrzu – podsumował obrońca „Kolejorza”.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.