Den Bosch – Helmond – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Den Bosch – Helmond. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 12. dzień października, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Den Bosch wygra domowe spotkanie z Helmondem.

Drużyna gości zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem zaledwie czterech punktów. Co ciekawe, wszystkie zdobyła na wyjazdach.

Natomiast ekipa s-Hertogenbosch, pokazuje się na razie jako zespół własnego boiska. U siebie zanotowali komplet (2) zwycięstw, a na wyjazdach przegrali każde z trzech spotkań.

Mimo to uważamy, że Den Bosch zdołają wyszarpać dziś zwycięstwo. Może skromne 1:0, może po karnym, ale uważamy, że trzy punkty zostaną na stadionie De Vliert.

Den Bosch – Helmond, typ:  1, kurs: 1.90.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…