Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Haras El Hodood – Zamalek i New Orleans Saints – Los Angeles Chargers. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek, 12. dzień października.

Wybraliśmy mecze z egipskiej ekstraklasy oraz z NFL, czyli ligi futbolu amerykańskiego w USA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Haras El Hodood – Zamalek, typ: 1

Zamalek ma wszystko w swoich rękach, jeśli chodzi o zajęcie 2. miejsca w tabeli. Wicemistrzostwo gwarantuje grę w Afrykańskiej Lidze Mistrzów, a drużyna z Kairu traci tylko punkt do Pyramids. Naszym zdaniem Zamalek zgarnie dziś trzy punkty, mimo że ich rywal, również walczy, ale o utrzymanie w lidze.

New Orleans Saints – Los Angeles Chargers, typ: 1

Święci są faworytem tej potyczki i zapewne ją wygrają. Tak przynajmniej typujemy, bo ekipa z Nowego Orleanu jest zdecydowanie lepsza od młodego zespołu z Los Angeles. Może wygrana nie przyjdzie łatwo, może losy meczu będą ważyły się do ostatnich minut, ale uważamy, że Drew Brees poprowadzi Saints do zwycięstwa.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”