Deschamps: Mogliśmy wygrać wyżej z Andorą

sports news

Francja w meczu elimiancji Euro 2020 pokonała u siebie Andorę 3:0. Trener „Trójkolorowych” Didier Deschamps przyznał, że jego podopieczni mogli być bardziej skuteczni.


– Oczywiście wynik mógłby być wyższy. Strzeliliśmy jednak trzy gole, wygraliśmy pewnie – powiedział Didier Deschamps, cytowany przez dziennik „L’Equipe”.

– W dwóch wrześniowych meczach strzeliliśmy zdobyliśmy łącznie siedem bramek (wcześniej 4:1 z Albanią), co jest dobrym wynikiem. Jest wiele pozytywów w naszej grze – dodał selekcjoner „Trójkolorowych”.

Francja po sześciu meczach na koncie 15 punktów i jest druga. Taki sam dorobek ma pierwsza w tabeli Turcja.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB